שאלות ותשובות

 ברב הרכישות יגיע השליח לביתך ללא תאום מראש. במידה ולא תמצאו בבית, ישאיר השליח עבורכם מספר טלפון לתאום הגעה נוספת. 
 

 כן. המשלוחים מגיעים לכל רחבי הארץ. עקב המצב הביטחוני למתגוררים באיזורים עם גישה מוגבלת מטעמי ביטחון תתואם מסירה ביעד חילופי
 

 ניתן לשלח את המוצרים לחו"ל. בשל כך יש לפתוח משתמש חדש עם פרטי הכתובת בחו"ל. אנו נחזור אליכם עם מחיר המשלוח טלפונית לקבלת האישור מכם

 שם המשתמש יחד עם הסיסמה משמשים כאמצעי הזיהוי שלכם, ומאפשרים לנו לעדכן אתכם באופן מיידי על כל שינוי בסטטוס ההזמנה. 
הסיסמה מבטיחה שכל הפרטים שתמסרו במהלך הקנייה ישמרו בסודיות.

 

 מי שמציע הצעה במכירה פומבית אינו יכול לחזור בו מהצעתו. חזרה מהצעה שניתנה ע"י גולש, פוגעת בציבור הגולשים המעונין לרכוש מוצרים ושירותים במחירים אטרקטיבים תוך שיטוט מהנה ואמין באינטרנט. בתום המכירה, במידה והצעתך לא תזכה, הרי שאין צורך לבצע כל ביטול. במידה וכן תזכה הצעתך, עליך לפנות אל הספק הרלוונטי במכירה, ולבקש את ביטול העסקה בהתאם לביטול עסקה כמפורט בתקנון האתר. בקניה רגילה ו/או כניסה לרשימת הקונים במכירה קבוצתית, כנ"ל יש לפנות אל הספק אליו שייכת המכירה ולבטל את העסקה.

 א. כל הרוכש מוצר ו/או זוכה במכירה במסיבה.נט רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). 

ב. להלן בקצרה כללי הביטול (כללי הביטול המלאים נמצאים בחוק הגנת הצרכן והם המחייבים):
1. ברכישה של מוצר - מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר. 
2. ברכישת שירות - בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות שני ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן. 

ג. ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני. 

ד. תוצאות הביטול עקב פגם:
במקרה של ביטול עקב פגם יחזיר בעל החנות בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, יבטל את החיוב בשל העסקה ולא יגבה דמי ביטול כלשהם; 
אם קיבלתם את המוצר,יש להעמידו לרשות בעל החנות במקום שבו נמסר הנכס. 

ה. תוצאות הביטול שלא עקב פגם:
במקרה של ביטול שלא עקב פגם, יחזיר בעל החנות בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, יבטל את החיוב בשל העסקה ולא יגבה ממבצע הפעולה סכום כלשהו, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.
יובהר ויודגש, דמי הביטול יכול שיגבו ע"י מסיבה.נט.
אם קיבלתם את המוצר, עליכם החובה להחזרת המוצר לספק המוצר במקום עסקו, על חשבונכם. 

חשוב לציין, כי תחוייבו בתשלום מלא בגין השילוח גם אם טרם קיבל את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשלח לחברת השילוח. 

יובהר ויודגש: ביטול העסקה כפוף לכך שהמוצר ישוב לספק באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא. 

דעו: לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצעה להם הרכבה, אלא באישור מראש. 

 

 לאחר , ורק לאחר קבלת אישור סופי מחברת האשראי - יחוייב כרטיסך עפ"י הסכום הנקוב בהזמנה ועפ"י התשלומים שנבחרו על ידך בעת ביצוע ההזמנה ו/או הגשת ההצעה במכירה פומבית. את החיוב תוכל לראות בפירוט דפי האשראי שלך ו/או לברר בתנועות עתידיות.

כן בהחלט. כל הנתונים שתזינו למערכת מסיבה.נט יישארו חסויים לחלוטין כמו בקניה רגילה עם כרטיס אשראי.
אנחנו במסיבה.נט מעמידים חשיבות עליונה את אבטחת המידע של לקוחותינו. במסיבה.נט אנו משתמשים בפרוטוקול המסחר האלקטרוני המקובל בעולם SSL .
אם בכל זאת תעדיפו לבצע רכישה בלי למסור את פרטי מספר כרטיס האשראי שלכם באינטרנט ,ניתן במכירה רגילה בלבד (להבדיל ממכירה פומבית או קבוצתית) לבקש מנציג שרות הלקוחות שישוב אליכם טלפונית.

 

באתר שתי שיטות עיקריות לניווט: ניווט ע"י נושאים וניווט ע"י מילות מפתח.
I. בצד ימין מופיעות הקטגוריות המרכזיות לחיפוש - לחיצה על קטגוריה תעלה מוצרים או שירותים בתחום. לחיצה על ה "+" מימין לקטגוריה, יפתח תת קטגוריה. לדוגמה - בלחיצה על קטגורית "מערכות תאורה" תופענה חבילות מגוונות לתאורה. בלחיצה על ה - "+" מימין יופיעו בפניכם האופציות לתאורה בגנים, אולמות או בתים פרטיים.

 
 
 

אתר מסיבה.נט פונה לכל מי שמתכנן חתונה, בת/בר מצווה, ברית/ה, יומולדת, יום נישואין, מסיבת כיתה, אירוע קד"מ, ... ורוצה לקבל את השירות הטוב ביותר במחיר הנמוך ביותר. האתר מאפשר לך הזמנה ישירה של מוצרים ואפקטים לאירועים וכן שירותי מוזיקה, מופעי זיקוקין, עיצובי בלונים, תאורה, ... הניתנים ע"י גופים וחברות המובילות במשק בתחומם במחיר הנמוך ביותר בארץ.

במסיבה.נט קיימות מספר שיטות קנייה: מבצעים, מכירה פומבית, מכירה קבוצתית וסיטונאית.